- Naše služby -
1. Injektáž zdiva proti vlhkosti

V případech vlhkého zdiva zapříčiněného kapilárně vzlínající vlhkostí je nutné vytvořit celistvou, vodorovnou hydrofobní membránu v celém příčném řezu zdiva délky a šířky. V těchto případech používáme prokazatelně nejúčinnější a nejuniverzálnější krémovou injektáž zdiva AquaStop Cream®, která pomohla odstranit vlhkost na zhuba 100.000 objektech.


2. Hydroizolace zdiva pod úrovní terénu

Hydroizolační stěrky se používají v místech zdiva pod úrovní terénu pro zamezení vzlínající vlhkosti a proti působení tlakové vody. Stěrky mají výhodu v tom, že jsou neprostupné pro všechny druhy vlhkosti a odolné vůči vpůsobení naakumulované vody. Realizujeme veškeré hydroizolace spodní stavby, jak vnější z výkopu stavebních konstrukcí, tak stěrky v interiérech suterénních prostor.


3. Sanační omítky

Jednou z velice důležitých metod sanačních prací je aplikace sanačních omítek, které slouží k omítání vlhkého či zasoleného zdiva a k dobré difuzi zbytkové vlhkosti z něj. Nejvýznamějším parametrem sanačních omítek je jejich nízká kapilární nasákavost, nízký difuzní odpor a vysoce otevřená pórovitost (vzdušnost). Díky tomu dochází k odvádění zbytkové vlhkosti ze zdiva a velice dobrým podmínkám pro jeho vysychání. Sanační omítky také mají své nenahraditelné zastoupení u soklových částí fasád rodinných a bytových domů, kde jsou tyto části silně namáhané odstřikující vodou ale i zvířecím vyměšováním.


4. Prodej materiálů a poradenský servis

jen realizační firma v našem portfóliu najdete i rpodej a poradenskou činnost pro injektáž zdiva svépomocí. Můžete se na nás obrátit ve všech hlediskách souvisejících s odstraněním vlhkosti zdiva. U nás máte vše na jednom míste, nejlevnější realizační firmu, ale i velkoochod a maloobchod se stavební chmeií zaměřenou na sanace zdiva. Rádi Vám poradíme, tak se neváhejte na nás obrátit.


- Nezávazná poptávka -  


Poptávkový formulář - kalkulace ceny a dignostika zdiva zdarma