Pro aplikační firmy

Krémová injektáže zdiva tvoří dodatečnou vodorovnou hydroizolaci, kdy je hydroizolační látkou silan siloxan, který je do zdiva aplikován (napouštění vrtů) zapomoci speciálně upravené aplikační pumpy. Krémová injektáž zdiva Systémem AquaStop Cream® je časově nenáročná, nenarušuje statiku domu a ani chod domácnosti.  Naše firma je výhradním distributorem Systému AquaStop Cream® a proto se dokážeme velice dobře postarat nejen o koncového zákazníka, ale i o partnerskou aplikační firmu, která injektáže provádí.


A proč vlastně s námi spolupracovat?

Všem našim partnerským aplikačním firmám nabízíme technickou podporu na telefonu od pondělí do pátku od 8:00 do 16:30 hodin a v sobotu od 9:30 do 12:00 hodin. Poskytneme školení na Systém AquaStop Cream®, zakončený certifikátem o dokončeném školení v papírové i elektronické podobě, ale současně s tím poskytneme celé know-how.

Obraťte se na nás

Nabízíme dlouhodobou spolupráci a širokou škálu balení injektážního krému AquaStop Cream®. Jako jediní máme balení kartuš 310 ml, 6x kartuš 310 ml (box), tuba 0,5 l, salám 0,5 l, kbelík 1 l, kbelík 5 l, kbelík 10 l, kbelík 30 l, barel 60 l. U nás si tedy lze vybrat přesně to balení, které na danou zakázku budete potřebovat.


Máte nějaký jiný dotaz neváhejte se na nás obrátit telefonicky a nebo skrze formlář níže, ozveme se Vám prakticky ihned.

Nebo se rovnou zaregistrujte a my Vám pošleme ceník přímo na míru pro Vaši firmu