- Staňte se našim partnerem -Pro aplikační firmy

Jsme velkoobchod a maloobchod s kvalitní stavební chemií určenou pro odvlhčování staveb a sanace vlhkého zdiva. Dokáže poskytnou velkoobchodní ceny, které na trhu nemají konkurenci. Našim hlavním portfóliem je prodej Systému AquaStop Cream®, námi prodávaný krém se stal za dobu působení na trhu nejprodávanějším injektážním krémem v ČR a SR. Mimo jiné se specializujeme i na prodej jiné stavební chemie související s odvlhčováním staveb. Servis, který poskytujeme nejen koncovým zákazníkům, ale i stavebním firmám nebo e-shopům a prodejnám stavebnin je poskytován s nejvyšší péčí k úplné spokojenosti našeho zákazníka. 


Proč s námi spolupracovat?

Všem našim partnerským aplikačním firmám nabízíme technickou podporu na telefonu od pondělí do pátku od 8:00 do 16:30 hodin a v sobotu od 9:30 do 12:00 hodin. Stavením firmám poskytneme školení na Systém AquaStop Cream®, zakončený certifikátem o dokončeném školení v papírové i elektronické podobě, ale současně s tím poskytneme celé naše know-how. Největší výhodou pro naše partnery je bezkonkurenční cena, kterou jiný dodavatel nedokáže nabídnout.
- Obraťte se na nás -Nabízíme dlouhodobou spolupráci a širokou škálu balení injektážního krému AquaStop Cream®. Jako jediní na trhu máme balení kartuš 310 ml, 6x kartuš 310 ml (box), tuba 0,5 l, salám 0,5 l, kbelík 1 l, kbelík 5 l, kbelík 10 l, kbelík 30 l, barel 60 l a IBC kontejner 1000 l.

Nebo se rovnou zaregistrujte, pošleme Vám ceník přímo na míru.

Máte jiný dotaz ohledně spolupráce, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím emailu info@injektaz.cz, těšíme se na budoucí spolupráci.