trumf sanace

Když je naše profese koníčkem. Již od roku 1991.

- Kdy zvolit injektáž zdiva svépomocí -

Kdy zvolit zvolit injektáž zdiva svépomocí?

Na začátku je třeba si říci, že krémová injektáž svépomocí navzdory své vysoké účinnosti, nemusí být vždy dokonalým technologickým řešením za všech podmínek. Injektážní krém AquaStop Cream®, je výrobek s hydrofobizujícími vlastnostmi, tj jeho disperzí do kapilár se stává zdivo v oblasti hydrofobní clony vodou odpudivé a maximálně odolným vůči kapilární vzlínavosti vody. Je nutné si také říci, že existují případy, kdy zákazník čelí jinému problému spojenému s vlhkostí zdiva na domě jako je kapilární vzlínavost, proto je důležité nejprve rozpoznat příčinu vlhnutí v domě. V suterénních prostorách se často setkáváme s problematikou tlakové vody nebo u zdiva, které je z vnější strany zasypané zeminou s bočním vzlínáním vlhkosti nebo po případě s havarijními stavy, kdy se jedná o úniky z topných těles, kanalizace, kondenzace vody na povrchu zdiva a podobně. V těchto případech je krémová injektáž zdiva svépomocí jen částečně účinná a je třeba sáhnout po složitějším technologickém řešení jako je odkop s následnou aplikací svislé hydroizolace, nebo po utěsňujících injektážních aplikačních materiálech jako je gelová rubová injektáž nebo polyuretanová pryskyřice. I s těmito méně častými okolnostmi vám umíme bezplatně poradit na čísle 602 282 982.

V 90% případů se však setkáváme se standardní vzlínající vlhkostí na starších objektech s nefunkční nebo úplně absenční hydroizolací a tak s největší pravděpodobností jste schopeni svůj dům vysušit svépomocí za použití AquaStop Cream®!

injektaz.cz
Rychlý kontakt

E-mail: [email protected]
Telefon: +420 602 282 982

Nákup po telefonu: 606 187 916

TRUMF 
sanace, s.r.o. na Firmy.cz
Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o. představují její know-how a jako takové požívají ochrany podle autorských práv a předpisů upravujících duševní vlastnictví.