trumf sanace

Když je naše profese koníčkem. Již od roku 1991.

AquaStop Cream® vs konkurence vs napodobeniny

AquaStop Cream® určený pro injektáž zdiva svépomocí. Je nejsilnější injektážní krém na českém a slovenském trhu pro injektáž zdiva

Představujeme Vám výrobek, který byl vyvíjen dlouhá léta v České Republice týmem specialistů, vyráběný těmi skutečnými odborníky a testován Státní zkušebnou v ČR a SR

AquaStop Cream® je určen k vytvoření nepřekonatelné hydrofobní bariéry proti vzlínající vlhkosti ve zdivu. Jeho aplikace je možná do širokého spektra materiálů jako např., cihelné, hliněné, ​​kamenné, ​​smíšené ale i betonové zdi.

AquaStop Cream® je tvořen tou nejlepší molekulární vazbou křemíkových mikročástic. Naše mikročástice křemíku se dokáží silně navázat na většinu stavebních materiálů a udělat i z obyčejného písku vodě odpudivý materiál.

Účinky našeho krému jsou potvrzeny i zkušebním a technickým institutem v ČR a SR, kde byly prováděny zkoušky na množství vzorků po dlouhou dobu více jak 6 měsíců.

injektaz

Jste kutil nebo profesionál?

Při dodržení jednoduchého technologického postupu práce docílíte s naším výrobkem AquaStop Cream® vždy dokonalý a profesionální výsledek s účinností min. 30 let.

Sanace zdiva nebyla nikdy tak jednoduchá a účinná s našim výrobkem. Kromě dokonalého výsledku potěší každého z Vás i vysoká úspora nákladů, která se pohybuje v rozmezí od 60 % do 85 % oproti jiným metodám sanace zdiva nebo za využití realizačních firem.

Základním předpokladem vytvoření opravdu účinné hydroizolační clony, je kvalita injektované látky a dodržení námi nastavených technologických postupů, které jsou dotažené do maximálníhop účinku.

Námi vyvinutý krém AquaStop Cream® je svým složením, kde je minimální obsah účinné látky křemíku / silanu více než 80 %, můžeme zařadit na úplnou špičku na trhu.

aquastop cream
Jedinečná disperzní schopnost AquaStop Cream®.

Injektážní krém AquaStop Cream® má tixotropní vlastnosti, takže pomalu ale jistě mění své svou hustotu na siloxanový olej, díky čemuž může postupně a rovnoměrně dispergovat všemi směry do zdiva.

Tyto vlastnost našeho injektážního krému jsou zárukou toho, že pronikne i do těch nejmenších kapilár zdiva, kam by za jiných okolností měla tendenci vzlínat voda, tyto kapiláry následně náš injektážní krém dokáže dokonale hydrofobizovat a tím už nedojde k dalšímu vzlínání vlhkosti.

Vlastností postupné, avšak pomalé disperze je jeho největší výhodou vůči konvenčně využívaným injektážním emulzím na vodní bázi.

Nesporným nedostatkem je jejich okamžitý průnik do všech vzduchových mezer a dutin ve zdivu, tím pádem dochází k velké ztrátě materiálu a nerovnoměrnému vzniku hydrofobní clony.

Pouze postupné nasycování i těch nejmenších kapilár ve zdivu, Vám náš injektážní krém zajistí dokonalou a trvanlivou ochranu proti vzlínající vodě účinnou po dobu min. 30 let.

Injektážní krém AquaStop Cream® je vyráběn z křemíkových mikročástic, které dovážíme z západní evropy.

Výrobní proces probíhá nejmodernějšími technologiemi a my díky tomu můžeme garantovat tu nejvyšší certifikovanou kvalitu na trhu v ČR a SR.

Připravili jsme pro vás kompletní servis na svépomocné zhotovení injektáže zdiva, tj. aplikační návod - viz návod k aplikaci.

a prodej kompletního sortimentu a řady materiálů včetně aplikačních zařízení viz v sekci E-SHOP.

Svépomocná injektáž vlhkého zdiva systémem AquaStop Cream®, je i přesto, že ji vykonávají zejména koncoví spotřebitelé.

Efektivnější a svou účinností překoná ostatní metody injektáže zdiva pro zamezení vzlínající vlhkosti používané profesionálními firmami v oblasti sanace vlhkých zdí.

S naším podrobným návodem, instruktážními videi, ojedinělou online poradenskou službou a v neposlední řadě poradenstvím na telefonním čísle 602 282 982 to zvládnete i vy bez obav!

AquaStop Cream® - průkopník injektáže zdiva svépomocí již déle jak 10 let!

injektaz.cz
Rychlý kontakt

E-mail: [email protected]
Telefon: +420 731 565 565

Nákup po telefonu: 606 187 916

TRUMF 
sanace, s.r.o. na Firmy.cz
Veškeré údaje, zejména texty a fotografie uvedené na těchto webových stránkách jsou výtvorem a vlastnictvím společnosti TRUMF sanace s.r.o. představují její know-how a jako takové požívají ochrany podle autorských práv a předpisů upravujících duševní vlastnictví.